قیمت تور کیش از تهران - شرایط آسان

قیمت تور کیش از تهران - شرایط آسان

نکات مهم رزرو بلیط

کیش یکی از زیباترین و معروف‌ترین جزایر ایران است که در جنوب کشور واقع شده است. این جزیره با داشتن آب و هوای گرم و خشک، سواحل شنی و صخره‌ای، بازارهای رنگین و پرجنب و جوش، موزه‌ها و بناهای تاریخی و فرهنگی، پارک‌ها و تفریحگاه‌های متنوع، گیاهان و حیوانات منحصر به فرد و خدمات گردشگری مطلوب، مقصد بسیار محبوبی برای گردشگران داخلی و خارجی است. برای دیدن این جزیره، شما می‌توانید از تورهای مختلفی که توسط آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌شود، استفاده کنید.

برخی از عوامل تاثیرگذار در قیمت تور کیش از تهران عبارتند از:

مدت زمان سفر و تعداد روزهای اقامت در کیش: شما می‌توانید به مدت چند روز یا هفته به کیش سفر کنید. هرچه زمان سفر شما بیشتر باشد، هزینه تور شما هم بالاتر خواهد رفت. همچنین، تعداد روزهای اقامت در کیش نیز بر قیمت تور تأثیر دارد. شما می‌توانید در هتل‌های مختلف با قیمت‌های متفاوت اقامت کنید.جهت اطلاع از قیمت تورهای گردشگری با کارشناسان مجموعه ی ما در تماس باشید.
زمان سفر از نظر شلوغ یا خلوت بودن جزیره: شما می‌توانید در فصول و روزهای مختلف به کیش سفر کنید. هرچه جزیره پرجمعیت‌تر باشد، قیمت تور شما هم گران‌تر خواهد شد. برای مثال، در فصل تابستان و روزهای تعطیل، جزیره کیش پُر از گردشگر است و قیمت تور نسبت به فصل زمستان و روزهای عادی بالاتر است.
کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل مورد نظر: شما می‌توانید در هتل‌های با کلاس و لوکس یا در هتل‌های ساده و اقتصادی اقامت کنید. هرچه هتل شما با کیفیت و سطح بالاتر باشد، قیمت تور شما هم گران‌تر خواهد شد. برای مثال، در هتل داریوش 5 ستاره، قیمت تور نسبت به هتل ساحل 3 ستاره بسیار بالاتر است.
خدمات ارائه شده در تور، مانند ناهار، تفریحات و گشت و گذار: شما می‌توانید در تور خود خدمات مختلف را درخواست کنید. هرچه خدمات شما بیشتر باشد، قیمت تور شما هم بالاتر خواهد رفت. برای مثال، در توری که شامل ناهار، تفریحات و گشت و گذار باشد، قیمت تور نسبت به توری که فقط شامل بلیط هواپیما باشد بسیار بالاتر است.
وسیله حمل و نقل استفاده شده، مانند هواپیما، قطار یا اتوبوس: شما می‌توانید با وسایل حمل و نقل مختلف به کیش سفر کنید. هرچه وسیله حمل و نقل شما سریع‌تر و راحت‌تر باشد، قیمت تور شما هم گران‌تر خواهد شد. برای مثال، در توری که با هواپیما سفر کنید، قیمت تور نسبت به توری که با قطار یا اتوبوس سفر کنید بسیار بالاتر است.

تاثیر ماه های مختلف در قیمت تور کیش از تهران

فروردین: ماه پرطرفدار سفر به کیش جزیره کیش در ایام نوروز پر از گردشگران است و قیمت تورهای آن نیز بالاتر از سایر روزهای سال می‌رود. اگر می‌خواهید از شلوغی و گرانی فرار کنید، می‌توانید در 3 روز آخر هفته 23 فروردین‌ماه، با هزینه‌ای مناسب به کیش سفر کنید. هوای جزیره در این ماه گرم ولی تحمل‌پذیر است. شب‌ها نیز خنک می‌شود. بنابراین، لباس‌های گرم را فراموش نکنید.
اردیبهشت: زمان مناسب برای لذت بردن از هوای خنک قیمت تور کیش از تهران در اوایل اردیبهشت‌ماه با توجه به پایان ماه رمضان و عید فطر، کمی بالاتر می‌شود. البته این افزایش قیمت به حد تور کیش عید نوروز 1403 و زمستان نمی‌رسد. اگر قصد دارید در این ماه به جزیره بروید، بدانید که این آخرین فرصت شما برای تجربه هوای مناسب کیش است. بعد از این ماه، هوا خیلی گرم می‌شود.
خرداد، تیر و مرداد: سفر با قیمت پایین در گرمای شدید به دلیل گرمای زیاد هوا در این ماه‌ها، تعداد گردشگران و قیمت تور کیش نسبت به ماه‌های قبل کاهش پیدا می‌کند. ولی سفر در این شرایط هوایی خسته‌کننده و ناراحت‌کننده است. با این حال، اگر در این ماه‌ها به جزیره سفر کنید، می‌توانید جشنواره سالانه کیش را در اواسط تیرماه ببینید. همچنین روزهای 14 و 15 خرداد، 8 تیر و 5 مرداد نیز تعطیلات خوبی برای سفر هستند. شهریور؛ فصل ختم تعطیلات تابستان برای خانواده‌های دارای فرزند دانشجو یا دانش‌آموز، شهریور آخرین فصل سفر به جزیره است. به همین دلیل قطعاً قیمت تور کیش در این ماه بالاتر خواهد رفت. البته نه به حد پاییز و زمستان.
مهر، آبان و آذر: شروع فصل خنک شدن هوا قطعاً پاییز بهترین فصل بعد از زمستان برای سفر به جزیره است. هوا خنک و دلپذیر است و قطعاً قابل مقایسه با تابستان نیست. قیمت تور کیش نیز بالاتر از تابستان است ولی کمتر از زمستان. اگر در این ماه‌ها به جزیره سفر کنید، می‌توانید از تعطیلات 2 مهر، 11 مهر و 26 آذر استفاده کنید. در صفحه تور کیش پاییز تورهای مناسبی برای این روزها وجود دارد.
دی، بهمن و اسفند: بهترین فصل سفر به کیش قیمت تور کیش زمستان بالاترین قیمت سال را دارد. دلیل این امر هوای بسیار خوب جزیره و تقاضای زیاد گردشگران است. قیمت‌ها در روزهای 5، 19، 22 بهمن و 6 اسفند نیز با توجه به تعطیلات بالاتر می‌شود. فقط در روزهای 10 تا 22 اسفند قیمت‌ها کمی نسبت به سایر روزهای زمستان پایین‌تر است.
جهت اطلاع از قیمت تور کیش از تهران و شرایط آن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Loader